Good Luck Charlie - Vánoce

12. prosince 2011 v 19:55 | Adminka
Disney Channel hodně štěstí Charlie dostane svůj vlastní vánoční film.Charlie štěstí, že to má vánoce premiéry 2 prosinci na Disney Channel, a přehlídka hvězd nám řekl, co bychom mohli očekávat od své dovolené dobrodružství.
"Moc se mi líbilo natáčení taneční číslo," Bridgit Mendler řekl."Myslím, že to byla opravdu zábava, protože jsme se připravovali, že tak dlouho. Bylo to docela komické věci a my jsme jen rádi, že ukazují, že všem a vlastně hrát o peníze. Měli jsme spoustu legrace dělat to. "
Pro některé z mladých herců, štěstí Charlie, že to má vánoce jim připomněl, jak rozdílné filmy se od svých televizních show."Jsou různé v mnoha směrech, některé dobré některé špatné,"Steven Bradley Perry řekl. "Většinou je to mnohem pomalejší, protože je tu ještě jedna kamera. Když jsme natáčení show, jsou tam čtyři kamery a je tam jeden zde, zde, zde a zde.Můžete si to ve čtyřech trvá, ale čtyři se budete jen dostat jeden výstřel. Pak se musí pohybovat kamerou tam, aby si to z tohoto úhlu. Takže jste se nakonec do 12. bere to v různých úhlech. "
Film Vánoční splnil celoživotní sen Leigh Allyn Baker. "Byl jsem nadšený, že dělat film dovolenou, musím se přiznat," řekl Baker. "Vím, že spousta herců obrázek sám vyhrávat Academy Awards. Opravdu jsem chtěl udělat film Vánoce, protože je to ten druh filmu , že jsem opravdu rád dívat. zelenáč jsem na svátky. Rád si v duchu rád, to všechno a já jsem byla nadšená, že bude dělat. "
Příprava na Vánoce, obsazení také podělili o své skutečné tradice života dovolenou.
Hodně štěstí Charlie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama